Personele yazılar 2

Personele yazılar 2


 
Sevgili Çalışma arkadaşlarım,
 
Pizza Raffaele, bundan tam 5 yıl önce, bugün doğdu…
 
20 m2 lik küçük dükkanımızda başladığımız bu serüvende, kara günler gördüğümüz gibi, güzel zamanlarımız da oldu. Bazı günler hayal kırıklığı yaşadık, bazı günler mutlu olduk. Bu acı-tatlı 5 yılın sonunda, tüm dünya ekonomilerinin sarsıldığı, çok büyük krizlerden geçtiğimiz, binlerce küçük işletmenin yok olduğu bu dönemde, bugün Raffaele markası, 2 şubesi ve kendisini seven yüzlerce, binlerce müşterisi ile dimdik ayakta ve gelecek için çok büyük bir potansiyele sahip… İşte bu başarıya ulaşmamızda en önemli rolü oynayan siz çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum…
 
Bana gelince… Ben şöyle düşünüyorum: Evet bu 5 yılda varlığımın çok önemli bir bölümünü bu projeye yatırdım ve şu ana kadar, sadece sağlam bir temel oluşturma sürecine önem verdiğim için, çok fazla bir şey kazanmadım. Ama birçok insanın huzurlu bir işletmede, insanca koşullarda çalışarak, evlerine biraz para götürmelerine vesile olduğum için çok mutlu oldum. Umuyorum, ilerleyen zamanlarda, ben de bu işten çok para kazanırım ve eşime daha fazla mahcup olmam… : )))  Sizlerden tek isteğim, işinizi, şimdiye kadar olduğu gibi, en güzel şekilde yapmaya devam etmeniz… Ben, çalışkan ve dürüst insanların başarıya mutlaka ulaşacaklarına olan inancımla, bu yolda yürümeye devam edeceğim.
 
Üniversite yıllarımda bir kitapta okuduğum “ Bir işletmenin en büyük zenginliği; orada çalışan insanların kalitesidir. ” cümlesine gönülden inanan biri olarak, size verdiğim değeri, duyduğum güveni boşa çıkartmadığınız ve sanki kendi işyerinizde çalışıyormuşçasına Raffaele’yi benimsediğiniz için, sizlere tekrar teşekkür ediyor, hepinize çok güzel günler diliyorum.
 
M. Tunca Tüzün